Videa

Na těchto vidoukázkách si můžete prohlédnout práci CNC gravírek, popisovacích CO2 laserů, vláknových laserů a YAG laserů.

CNC gravírovací stroje

obr. CNC gravírovací stroje
Přesné a spolehlivé CNC gravírky od francouzského výrobce Gravograph. Poznejte malé gravírky pro zlatnictví jako M10 Jewel a M20 Jewel nebo velké gravírky IS1000 pro ty nejnáročnější průmyslové aplikace.

Řezací a popisovací CO2 lasery

obr. Řezací a popisovací CO2 lasery
Popisovací a gravírovací CO2 lasery Gravograph. Vhodné pro řezání a popisování plastů, dřeva, razítkové gumy, kůže, papíru a laserování skla nebo eloxovaného hliníku.

Vláknové lasery

obr. Vláknové lasery
Vláknové lasery jsou díky své vlnové délce určeny pro přímý popis kovů a keramiky. Žádné přípravky nejsou na rozdíl oproti CO2 laserům potřeba.

YAG lasery

obr. YAG lasery
YAG lasery jsou rychlé a vhodné pro značení kovů, plastů a keramiky. YAG lasery vynikají neuvěřitelnou jemností značení.

Software

obr. Software
SW GravoStyle 7 je CAD/CAM software dodávaný ke strojům Gravograph. GravoStyle lze rozšířit až do 3D a obsahuje mnoho pokročilých funkcí.AKTUALITY

Road Show na Slovensku

přidáno 16.4.2019

Vážení obchodní partneři, tímto Vás zveme na tradiční předváděcí akci, kterou pořádáme každým rokem na Slovensku. Budou předvedeny stroje francouzských značek Gravograph a Technifor, SW vybavení, spotřební materiály apod., prostě vše související s obtížně smazatelným značením.

Otervírací doba na konci roku 2018

přidáno 18.12.2018

Vážení zákazníci, děkujeme Vám za spolupráci v roce 2018 a chtěli bychom Vás informovat o uzavření naší firmy v posledních dnech roku 2018 a to 27.12, 28.12 a 31.12. a těšíme se na další spolupráci v novém roce 2019.

..více aktualit
NABÍDKA