Technická podpora

Péče o zákazníka

Firma Gravotech jako jediná na trhu poskytuje kompletní nabídku služeb, gravírovacích materiálů a doplňků pro gravírovaní laserem a rotační frézou. Snažíme se zákazníkům poskytnout jak péči, tak kompletní vybavení pro práci.

Školení

Při zakoupení stroje je samozřejmostí jeho instalace a zaškolení obsluhy.
Zajišťujeme školení při změnách softwaru, jak při jeho aktualizaci, tak při přechodu na vyšší verzi.
Zaškolíme i novou obsluhu stroje při personálních změnách.


Poradenství

Díky dlouholeté praxi s výrobou produktů na našich strojích poskytujeme poradenství s volbou vhodných nástrojů a řezných podmínek.
Rádi poradíme, jak nejlépe využít možnosti vašeho stroje.
Firma Gravotech dodává kompletní sortiment materiálů pro gravírování laserem i rotační frézou a rádi vám tedy poradíme s volbou ideálního materiálu pro váš projekt.

Návody, technologické postupy, materiálové listy apod. najdete v části „Pro registrované“. O přístupové údaje si prosím zažádejte ve formuláři na našich stránkách, případně na  zc.hcetovarg@dohcbo .


Technicka podpora

Dodáváme a vyrábíme upínací přípravky.
Poskytujeme zaruční i pozáruční servis.
AKTUALITY

Road Show na Slovensku

přidáno 16.4.2019

Vážení obchodní partneři, tímto Vás zveme na tradiční předváděcí akci, kterou pořádáme každým rokem na Slovensku. Budou předvedeny stroje francouzských značek Gravograph a Technifor, SW vybavení, spotřební materiály apod., prostě vše související s obtížně smazatelným značením.

Otervírací doba na konci roku 2018

přidáno 18.12.2018

Vážení zákazníci, děkujeme Vám za spolupráci v roce 2018 a chtěli bychom Vás informovat o uzavření naší firmy v posledních dnech roku 2018 a to 27.12, 28.12 a 31.12. a těšíme se na další spolupráci v novém roce 2019.

..více aktualit
NABÍDKA