CAD/CAM software pro gravírování a laserování GravoStyle

CAD/CAM software pro gravírování a laserování GravoStyle


GravoStyle je CAD/CAM software dodávaný ke strojům Gravograph. GravoStyle lze rozšířit až do 3D a obsahuje mnoho pokročilých funkcí.

CAD/CAM software pro gravírování a laserování GravoStyle

GravoStyle je profesionální CAD/CAM software pro gravírování a laserování vyvíjený francouzskou společností Vision Numeric.

GravoStyle se skládá ze tří vzájemně propojených částí: CAD (computer aided design), CAM (computer aided manufacturing) a Laser modul sloužící pro vytváření grafiky pro CO2, Nd:YAG a vláknové lasery. Verze určená pouze pro lasery se jmenuje LaserStyle.

CAD umožňuje kreslit, vytvářet stupnice, importovat libovolnou grafiku - například ve formátech eps, ai, dfx, dwg, pdf, igs. Mezi důležité funkce patří tvorba BAR a DataMatrix kódů, deklarace proměnných, propracovaný bodový režim, snadná tvorba Braillova písma, speciální modul PhotoStyle pro vyťukávání fotografií - hustotu šedi lze pomocí speciálního algoritmu převést na hustotu bodů a ty pak následně přenést do stroje.

CAM slouží pro definování drah nástrojů pro obrábění mechanickými CNC gravírkami, případně pro rytí/vyťukávání diamantovým hrotem. GravoStyle dokáže vytvářet dráhy až do 3D.


Předvedení softwaru

Domluvte se s námi přes e-mail zc.hcetovarg@dohcbo  nebo přes telefon +420 326 362 330 na předvedení softwaru. Rádi vám v našich prostorách předvedeme nejen software, ale také ukázky výrobků vyrobených na strojích Gravograph.

Rozdělení softwaru GravoStyle

Explorer - Explorer získáte se strojem Gravograph zdarma. Verze Explorer umožňuje gravírování textů a importované grafiky po kontuře kresby. Pro vyplněné písmo lze využít speciálních vektorových fontů Gravograph.

Discovery - stejně jako Explorer umožňuje gravírování po kontuře grafiky, ale navíc obsahuje nástroje pro kreslení.

Discovery Max - rozšířená verze Discovery doplněná o bodový režim umožňující úpravu vytvořené nebo importované grafiky a také modul pro převod obrázku na křivky.

Industry - Industry nabízí stejné funkce jako Discovery, ale navíc obsahuje modul pro vytváření nejrůznějších stupnic a pravítek.

Graphic - obsahuje modul CAM pro definici drah nástrojů a umožňující gravírování uzavřených ploch.

2.5D - nadstavba verze Graphic o 2,5D gravírování. 2,5D je speciální funkce pro gravírování tiskařských štočků a razidel.

3D - nejvyšší verze umožňující gravírování ve 3D. Obsahuje mnoho pokročilých funkcí jako například vytvoření 3D profilu z fotografie ve stupních šedi.

Ukázka gravírování


Fonty

Prohlédněte si katalog speciálních vektorových fontů, které lze do softwaru GravoStyle dokoupit.

Ukázky gravírování - dedikace


Speciální moduly

GravoStyle lze rozšiřovat o speciální moduly umožňující vytváření DataMatrix kódů, vyťukávání fotografií nebo gravírování ručně psaného písma.

PhotoStyle - modul pro převod fotografie z hustoty šedi do hustoty bodů. Ty jsou pak vyťukány diamantovým hrotem.

Ukázka gravírování - vyťukávání fotografií

Dedicace - umožňuje rytí ručně psaných textů a kreseb. Díky pen tabletu a modulu Dedicace snadno vytvoříte osobní věnování a vytvoříte naprosto jedinečný předmět.


Fonty Grafograph

Video


Kontaktní formulář
[ochranný kód]
Napište číselně dvacetčtyři:

AKTUALITY

Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně 2018

přidáno 24.8.2018

1.-5.10.2018 na výstavišti v Brně se koná 60. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu. Budeme rádi když nás navštívite na našem stánku Gravo Tech s.r.o. v pavilonu B

Z provozně technických důvodů bude firma ve dnech 30.4.2018 a 7.5.2018 zavřena. Děkujeme za pochopení

přidáno 28.4.2018


..více aktualit
NABÍDKA
 • Laserové stroje
 • Mikroúderové a rycí stroje
 • Software
 • Braillovo písmo
 • Příslušenství
 • Servis a technická podpora
 • Materiály pro gravírování
 • Polotovary - štítky pro průmysl
 • Formátování materiálu
 • Fotogalerie
 • Videa
 • Obchodní podmínky
 • Prospekty ke stažení
 • Kontakty