Servisní podpora

Servis

Jako oficiální zastoupení značky Gravograph a prodejce produktů Gravograph samozřejmě zajišťujeme záruční i pozáruční servis. Ač jsou stroje velmi spolehlivé, je nutné jim poskytnout alespoň základní péči a servis. Všem zákazníkům dále poskytujeme komplexní služby včetně technické podpory.

Stále si na skladě dřžíme běžně používané náhradní díly, případně jsme schopni zajistit potřebný díl velmi rychle přímo u výrobce.

Děláme preventivní prohlídky strojů, aby se předešlo zbytečným delším prostojům stroje a zajistila se maximální spokojenost zákazníka.

Servisní technik

Provádíme i kompletní hloubkové revize starších nebo velmi vytížených strojů. 

Stroj opravíme přímo u Vás nebo v naší kompletně vybavené dílně.

Po dohodě můžeme zajistit vyzvednutí stroje na pracovišti a po servisu jeho doručení zpět.


Kontakty pro servisní podporu naleznete zde.


AKTUALITY

Road Show na Slovensku

přidáno 16.4.2019

Vážení obchodní partneři, tímto Vás zveme na tradiční předváděcí akci, kterou pořádáme každým rokem na Slovensku. Budou předvedeny stroje francouzských značek Gravograph a Technifor, SW vybavení, spotřební materiály apod., prostě vše související s obtížně smazatelným značením.

Otervírací doba na konci roku 2018

přidáno 18.12.2018

Vážení zákazníci, děkujeme Vám za spolupráci v roce 2018 a chtěli bychom Vás informovat o uzavření naší firmy v posledních dnech roku 2018 a to 27.12, 28.12 a 31.12. a těšíme se na další spolupráci v novém roce 2019.

..více aktualit
NABÍDKA