Servis a technická podpora

Servis

Jako oficiální zastoupení značky Gravograph a Technifor a zároveň prodejce produktů Gravograph a Technifor samozřejmě zajišťujeme záruční i pozáruční servis. Ač jsou stroje velmi spolehlivé, je nutné jim poskytnout alespoň základní péči a servis. Všem zákazníkům dále poskytujeme komplexní služby včetně technické podpory.

Stále si na skladě držíme běžně používané náhradní díly, případně jsme schopni zajistit potřebný díl velmi rychle přímo u výrobce.

Děláme preventivní prohlídky strojů, aby se předešlo zbytečným delším prostojům stroje a zajistila se maximální spokojenost zákazníka.

Servisní technik

Provádíme i kompletní hloubkové revize starších nebo velmi vytížených strojů. 

Stroj opravíme přímo u vás nebo v naší kompletně vybavené dílně.

Po dohodě můžeme zajistit vyzvednutí stroje na pracovišti a po servisu jeho doručení zpět.

Kontakty pro servisní podporu naleznete zde.

Péče o zákazníka

Firma Gravotech jako jediná na trhu poskytuje kompletní nabídku služeb, materiálů a doplňků pro gravírování laserem a rotační frézou. Snažíme se zákazníkům poskytnout jak péči, tak kompletní vybavení pro práci.

Školení

Při zakoupení stroje Gravograph je samozřejmostí jeho instalace a zaškolení obsluhy.
Zajišťujeme školení při změnách softwaru, jak při jeho aktualizaci, tak při přechodu na vyšší verzi. 
Zaškolíme i novou obsluhu stroje při personálních změnách. 

Poradenství

Díky dlouholeté praxi s výrobou produktů na našich strojích poskytujeme poradenství s volbou vhodných nástrojů a řezných podmínek. Rádi poradíme, jak nejlépe využít možnosti Vašeho stroje. 
Firma Gravotech dodává kompletní sortiment materiálů pro gravírování laserem i rotační frézou a rádi vám tedy poradíme s volbou ideálního materiálu pro Váš projekt. 

Návody, technologické postupy, materiálové listy apod. najdete v části „Pro registrované“. O přístupové údaje si prosím zažádejte ve formuláři na našich stránkách, případně na  zc.hcetovarg@dohcbo 

Technicka podpora 

Dodáváme a vyrábíme upínací přípravky. 

Poskytujeme zaruční i pozáruční servis.

Poskytujeme zákazníkům technickou podporu při řešení různých potíží.

Teamviewer - Miroslav Halík

Teamviewer - Vlastislav Linka

AKTUALITY

Road Show na Slovensku

přidáno 16.4.2019

Vážení obchodní partneři, tímto Vás zveme na tradiční předváděcí akci, kterou pořádáme každým rokem na Slovensku. Budou předvedeny stroje francouzských značek Gravograph a Technifor, SW vybavení, spotřební materiály apod., prostě vše související s obtížně smazatelným značením.

Otervírací doba na konci roku 2018

přidáno 18.12.2018

Vážení zákazníci, děkujeme Vám za spolupráci v roce 2018 a chtěli bychom Vás informovat o uzavření naší firmy v posledních dnech roku 2018 a to 27.12, 28.12 a 31.12. a těšíme se na další spolupráci v novém roce 2019.

..více aktualit
NABÍDKA