Příslušenství ke strojům Gravograph

Příslušenství ke strojům Gravograph


Mezi přídavné příslušenství ke strojům Gravograph patří válcové adaptéry, odsávání třísek, automatický podavač štítků, nebo vyjiskřovací hlava pro IS400.

Stroje Gravograph lze rozšířit o širokou škálu příslušenství jako je odsávání nečistot k CO2 laseru, odsávání třísek, chlazení řezu, válcové adaptéry nebo adaptér pro tvorbu Braillova písma.

Příslušenství pro CNC gravírky

Ilustrační obrázek Příslušenství Popis
Rotační adaptér k CNC gravírce Válcový adaptér Válcový adaptér slouží ke gravírování válcových nebo kuželových předmětů.
Automatický podavač štítků pro CNC gravírky Automatický podavač štítků Automatický podavač štítků pro CNC gravírky M40 a IS400.
Odsávání třísek pro gravírovací stroje Gravograph Odsávání třísek Odsávání třísek oceníte zejména při použití v čístých a bezprašných provozech. Odsávání lze připojit ke všem gravírkám Gravograph.
Sada pro CNC gravírky Gravograph pro tvorbu Braillova písma Braillovo písmo Speciální sada pro tvorbu Braillova písma na CNC gravírkách IS400, IS900 a IS1000. Sada obsahuje ruční a automatický vsazovač kuliček, speciální frézu a také kuličky z různých materiálů.
Vyjiskřovcí hlava pro CNC gravírku IS400 Vyjiskřovací hlava Speciální sada pro stroje IS400 a IS400 Volume pro elektroerozivní obrábění. Značený materiál musí být vodivý.
Opěrky pro gravírování nerovných povrchů Gravírovací nástroje Dodáváme širokou škálu fréz a nástrojů pro gravírování. Přehled nástrojů naleznete zde.
Opěrky pro gravírování nerovných povrchů Opěrky pro gravírování Opěrky slouží pro gravírování nerovných povrchů. Přehled opěrek naleznete zde.

Příslušenství pro popisovací a řezací CO2 lasery

Ilustrační obrázek Příslušenství Popis
Odsávání spalin pro popisovací a řezací CO2 laser Gravograph Odsávání spalin Ke každému laseru je nutné připojit odsávání spalin. V naší nabídce naleznete několik typů odsávání.
Rotační adaptér pro značení na CO2 laseru Válcový adaptér Válcové adaptéry slouží pro popis válcových nebo kuželových předmětů, v případě CO2 laseru nejčastěji lahví nebo sklenic.
Voštinový rošt usnadňující vyřezvání na CO2 laseru Voštinový rošt Voštinový rošt usnadňuje odvod spalin při řezání. K dostání pro všechny CO2 lasery v naší nabídce.
Automatický podavač štítků pro CO2 lasery Automatický podavač štítků Automatický podavač štítků pro CO2 lasery LS100 a LS100Ex.

Kontaktní formulář
[ochranný kód]
Napište číselně dvacetčtyři:

AKTUALITY

Road Show na Slovensku

přidáno 16.4.2019

Vážení obchodní partneři, tímto Vás zveme na tradiční předváděcí akci, kterou pořádáme každým rokem na Slovensku. Budou předvedeny stroje francouzských značek Gravograph a Technifor, SW vybavení, spotřební materiály apod., prostě vše související s obtížně smazatelným značením.

Otervírací doba na konci roku 2018

přidáno 18.12.2018

Vážení zákazníci, děkujeme Vám za spolupráci v roce 2018 a chtěli bychom Vás informovat o uzavření naší firmy v posledních dnech roku 2018 a to 27.12, 28.12 a 31.12. a těšíme se na další spolupráci v novém roce 2019.

..více aktualit
NABÍDKA